Київ засипало снігом: яка ситуація на дорогах столиці

З першим снігом ситуація на столичних дорогах ускладнилась. Комунальні служби зайняті очищенням доріг.
Київ у снігу: що коїться на дорогах столиці - Auto24

Київ у снігу

logo22 листопада 2023, 10:51
logo0
logo0 хв

До прибирання снігу в столиці задіяні 297 одиниць техніки "Київавтодору" та понад 160 одиниць техніки керуючих компаній. У першу чергу, роботи відбуваються на спусках і підйомах, покритті з гранітної бруківки, мостах, головних дорожних артеріях міста.

Читайте також: Що робити з автомобілем у мороз та перший сніг

Окрім того, 300 працівників бригад з ручного прибирання "Київавтодору" очищають від снігу зупинки громадського транспорту, вузькі тротуари, сходи, острівці безпеки, пішохідні переходи. У дворах до прибирання снігу задіяно понад 160 одиниць техніки керуючих компаній, понад 4 тисячі працівників на місцях у черговому режимі.

«Закликаємо водіїв не паркуватися обабіч вулиць та доріг, аби не заважати працювати спецтехніці», - сказано в повідомленні КМДА.

Нова зимова шина Continental WinterContact TS 870 має покращене зчеплення на снігу, під час вологої погоди та відмінну керованість на сухих дорогах. Окрім того, ця модель у порівнянні з попередником забезпечує на 10% більший пробіг та двовідсоткове зниження опору коченню.

Рекламна інформація

Водіїв закликають бути уважними за кермом і при наближенні до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ знижувати швидкість до мінімуму.

За прогнозом Українського гідрометцентру, 23 та 24 очікується помірний мокрий сніг, на дорогах ожеледиця.