"Київавтодор" показав усю свою техніку на одному майданчику: відео

У середу, 23 жовтня площу Національного комплексу "Експоцентр України" (ВДНГ) перетворили на найбільший виставковий майданчик дорожньої техніки.
"Київавтодор" показав усю свою техніку на одному майданчику: відео
logo23 жовтня 2019, 17:55
logo0
logo0 хв

Перед глядачами представили більш як 230 одиниць спецмашин, які дорожники щоденно використовують у своїй роботі для ремонту та утримання вулично-дорожньої мережі столиці.

Читайте також: Автогаз в Україні стрімко подешевшав

На виставці можна побачити як нову техніку, наприклад, позашляховики з відвалом і солерозкидачем "Toyota hilux", сучасні снігоплавильні комплекси "Trecan". Так і відремонтовані зразки спецавто: "золоті ручки", гідромонітори.

Загалом в експозиції показали техніку для прибирання снігу, ремонту асфальтового покриття, виконання будівельних робіт, нанесення дорожньої розмітки, очистки зливостоків. Представлені зразки всесвітньо відомих виробників "Mercedes", "BUCHER", "CRAFCO", "SCHMIDT", "Hofmann", "LineLazer", "Wirtgen", "VOGELE", "МАN", "JCB" та інші.

Про кожну одиницю техніки можуть розповісти і покази механізатори, які працюють за кермом спецмашин.

"Київавтодор" запрошує усіх на найбільшу виставку дорожньої техніки у столиці 23 жовтня на площі перед входом у Національний комплекс "Експоцентр України" (ВДНГ) за адресою: просп. Академіка Глушкова, 1.

Також цікаво: Ті, хто розмитнив авто за завищеною оцінкою, можуть розраховувати на компенсацію