Київські дороги ремонтують, незважаючи на карантин

Можливо, завдяки карантину жахливий стан багатьох столичних доріг буде покращено. Адже дорожники працюють попри обмежувальні заходи.
Київські дороги ремонтують, незважаючи на карантин
logo7 квітня 2020, 12:40
logo0
logo0 хв

Під час обмежувальних протиепідемічних заходів у столиці знизився трафік на дорогах. Дорожники використовують цей час для проведення ремонтів у всьому місті. Про це повідомили у КК "Київавтодор".

Читайте також: У Києві відновлюють неякісно нанесену розмітку

"Щодня в кожному районі столиці ми оновлюємо покриття. Нині акцент робимо на середні ремонти. Так, за тиждень ми змінили дорожній одяг на частині вулиці Паторжинського. Повністю відремонтована і вулиця Стрітенська", – повідомив в.о. генерального директора КК "Київатодор" Володимир Гузема.

Наразі тривають роботи із середнього ремонту покриття на вулицях Золотоворітській, Крутогірній, Тростянецькій, Товарній, Лінійній, Малевича, проспекті Миру.

"Середній ремонт – це заміна верхнього шару покриття, у тому числі тротуарів. Це дозволяє відтермінувати капітальний ремонт і поліпшити якість дорожнього одягу", – зауважив в.о. генерального директора корпорації.

Цього року середнім ремонтом оновлюватимуть дорожнє полотно на вулицях Грінченка, Гмирі, Мішуги, Драйзера, Пухівській, Будівельників, Архипенка, Шота Руставелі, Червонопільській, Оболонській, Білецького та інших.

Також цікаво: Експерти прогнозують здешевшання автомобільного пального