Київську кільцеву дорогу зроблять платною

За п'ять років в Україні побудують майже 25 тис км доріг і зроблять їх платними, обіцяє Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.
Київську кільцеву дорогу зроблять платною
logo9 жовтня 2019, 13:45
logo0
logo0 хв

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій розповів, які українські дороги уряд планує зробити платними. Про це чиновник повідомив в ефірі телеканалу "1 + 1".

Читайте також: Аваков ініціює підвищення штрафів за перевищення швидкості

Криклій зазначив, що в першу чергу автобаном необхідно зробити стратегічно важливі дороги. Зокрема, ті траси, де найбільш насичений трафік, і сполучення між так званими містами-супутниками.

"Одеську трасу робити зараз автобаном не зовсім актуально. Якщо ми хочемо говорити про якість платних дорогах, концесійних, то у нас є інші ділянки. Наприклад, київська кільцева, про яку також уже давно згадують, яка була б дуже актуальною. На цій ділянці нам точно потрібно щось робити ", - заявив міністр.

Чиновник додав, що у відомстві зараз роблять розрахунки з будівництва платних доріг. Міністерство планує зробити такими дороги Львів-Краковець і Біла Церква-Київ, а також київську кільцеву.

Крім того, Криклій підкреслив, що згідно з програмою дій уряду, в Україні за п'ять років побудують 24 тис км доріг. Загальний кілометраж українських доріг становить 172,4 тис км.

Також цікаво: В Україні змінять процедуру отримання водійських прав