Китай розпочинає експорт вживаних авто

Влада Китаю дозволила експортувати старі автомобілі для стимулювання продажів машин в країні. Питання про експорт вживаних автомобілів було вирішено минулої неділі, 5 травня. Про це повідомляє агентство "Сіньхуа".
Китай розпочинає експорт вживаних авто
logo10 травня 2019, 11:57
logo0
logo0 хв

Першими дозвіл на експорт уживаних автомобілів отримали 10 адміністративних одиниць, в тому числі Пекін і Шанхай. Китайське міністерство торгівлі опублікувало заяву, в якій говориться, що потенційні можливості для розвитку експортного ринку вживаних автомобілів в Китаї дуже великі.

Читайте також: Чому чесний техогляд в Україні неможливий

Відомство повідомило, що буде працювати над поліпшенням регулювання ринку і послуг на підтримку експорту вживаних автомобілів спільно з міністерством громадської безпеки і Головним митним управлінням КНР. У минулому році продажі старих автомобілів в Китаї склали близько 13,83 млн, що вдвічі менше показника продажів нових автомобілів. Продажі транспортних засобів у Китаї за підсумками 2018 року знизилися вперше за 28 років. За даними Китайської асоціації автовиробників, реалізація ділерських центрів зменшилися в минулому році на 2,8% - до 28,1 млн одиниць.

Дані Китайської асоціації пасажирських автомобілів також вказують на перше більш ніж за 20 років скорочення продажів автомобілів в країні в минулому році - на 6%, до 22,7 млн одиниць.

Також цікаво: Фестиваль ретротехніки OldCarLand-2019: перші відкриття