Китайська Geely запустить на орбіту супутники для своїх авто

Завод з виробництва космічних супутників вже збудовано.
Китайська Geely запустить на орбіту супутники для своїх авто
logo25 лютого 2021, 17:39
logo0
logo0 хв

Китайський холдинг Geely запустить в космос мережу власних супутників. Для цього він вже відкрив перший в країні завод з виробництва навколоземних об'єктів.

Створення на орбіті супутників Geely стане одним з етапів створення мережі "розумних" автомобілів, які взаємодіють між собою та дорожньою інфраструктурою. Коли запустять перший супутник – невідомо, однак китайці обіцяють, що це буде невдовзі.

Також цікаво: Geely запустила сервіс доставки ключів за допомогою дронів

Новий завод, що відкрився в місті Тайчжоу, почне виробляти супутники в жовтні цього року, а на проектну потужність по 500 виробів на рік вийде до 2025 року.

Компанія GeeSpace, утворена в 2018 році, входить в Geely Technology Group. Вона займається розробкою, запуском і обслуговуванням низькоорбітальних супутників.

Перші супутники дозволять компанії розгорнути систему позиціонування, що визначає положення безпілотників з точністю до сантиметра, і запустити ІІ-платформу OmniCloud. Це хмарна система, яка контролює роботу різноманітних онлайн-сервісів – від управління парком каршерінга до комунікації автомобілів з об'єктами інфраструктури та між собою.

Нагадаємо, що Benish презентувала нові супутникові охоронні системи

OmniCloud стане частиною "інтелектуальної тривимірної мобільної екосистеми", яка допоможе беспілотникам пересуватися та підтримувати зв'язок з транспортною інфраструктурою. А в майбутньому OmniCloud зможе прокладати маршрути для дронів, аеротаксі і безпілотників.