Китайські машини російського виробництва самовільно загоряються: відео

Зафіксовано вже принаймні 5 таких випадків і всі - з автомобілями марки Haval.
Китайські машини російського виробництва самовільно загоряються: відео
logo30 грудня 2020, 13:31
logo0
logo0 хв

В усіх зареєстрованих випадках самозаймання фігурують автомобілі Haval, зібрані на російському заводі у місті Тула. І щоразу це траплялось за однакових обставин – машини знаходились на вулиці в сильний мороз.

Також цікаво: Tesla відкрила автосалон поблизу України

В усіх повідомленнях про самозаймання фігурують моделі Haval F7 та F7x, які в Україні не продаються. Усі машини були не старші одного року, мали невеликий пробіг та відмінний технічний стан.

Причини самовільного загоряння китайських кросоверів російського виробництва поки не ясні. У прес-службі російського представництва автовиробника на запит одного з клієнтів відповіли, що компанія проводить відповідні перевірки і буде тримати в курсі подій всіх постраждалих. Однак більш конкретних коментарів поки не дають.

На даний момент відомо, що займання відбувається на сильному морозі до мінус 40 градусів, а географія подій обмежується Сибіром. Так, перший випадок самозаймання Haval F7x зафіксували 26 грудня в Нижньовартовську. У той же день інформація про аналогічний інцидент надійшла з Нафтоюганська, а ще через два дні на форумі власників Haval про схожий випадок розповів інший автомобіліст, машина якого спалахнула 25 числа. Останній зафіксований інцидент трапився у Сургуті.


За деякими даними, епіцентр загоряння знаходиться в задній частині, під кузовом. За повідомленнями деяких постраждалих, їх машини стояли на автозапуску, який спрацьовує, коли температура двигуна опускається нижче вказаного значення. Ще один з водіїв згорілих Haval розповів, що незадовго до загоряння авто він відчув у салоні запах бензину, але не надав цьому значення. Пізніше виявилося, що в шлангу поруч з паливним фільтром утворилась тріщина, звідки виливалося пальне.