Китайський Geely запускає новий автомобільний бренд Cao Cao

Це вже другий новий автобренд Geely за останній місяць.
Китайський Geely запускає новий автомобільний бренд Cao Cao
logo23 березня 2023, 11:50
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

29 березня китайський холдинг Geely випустить автомобіль під новим брендом Cao Cao Auto. Він матиме назву Cao Cao 60 і буде використовуватись для комерційних поїздок. Тож, швидше за все, це буде спеціальна модель для таксі.

Geely вже керує своїм підрозділом із замовлення поїздок під брендом Cao Cao Mobility і конкурує з Didi (китайська альтернатива Uber). Чи буде Cao Cao Auto працювати під управлінням Cao Cao Mobility чи незалежно, залишається незрозумілим.

Також цікаво китайські автовиробники звинувачують один одного в плагіаті

Швидше за все, новий автомобільний бренд Geely зосередиться на виробництві спеціалізованих транспортних засобів. Раніше Cao Cao Mobility використовувала електромобілі від Ruilan Auto та бренду Geely Geometry. В основному це був седан Geometry A із запасом ходу 600 км і MPV Ruilan Maple 80V (від Ruilan Auto), який підтримує заміну акумулятора. Угода між Ruilan і Cao Cao була підписана в квітні 2022 року.

Ruilan Auto є спільним підприємством Lifan і Geely. Це автовиробник, який зараз випускає електромобілі зі змінними батареями.


Зараз Cao Cao Mobility використовує автомобілі від Ruilan

У вересні минулого року Sohu повідомила, що Cao Cao Mobility і підрозділ автономного водіння Geely почали співпрацю над проектом роботаксі для створення платформи для самостійного керування.

У Geely кажуть, що Cao Cao Mobility – це перша в Китаї нова енергетична платформа (EV + PHEV), орієнтована на замовлення поїздок. Вони також пропонують прокат автомобілів і послуги консьєржа та працюють у понад 62 містах, включаючи Пекін, Шанхай і Гуанчжоу.

До Geely Holding входять десятки брендів, серед яких Lotus, Volvo, Zeekr, Lynk&Co та багато інших. Місяць тому Geely анонсувала ще одну серію під назвою Galaxy, яка випустить сім нових моделей протягом наступних двох років.