Lamborghini Diablo Дональда Трампа продали за 1,1 мільйона доларів

Lamborghini Diablo VT, першим власником якого був Дональд Трамп, продали в суботу на аукціоні Barrett-Jackson's Scottsdale за 1,1 мільйона доларів, що зробило його найдорожчим Diablo на планеті.
Lamborghini Трампа продали за 1,1 мільйона доларів - Auto24

Lamborghini Diablo Дональда Трампа

logo30 січня, 13:40
logo0
logo0 хв

Трамп замовив цей Diablo VT Roadster новий у 1997 році, вирішивши пофарбувати його у колір Blu Le Mans. Цей колір не був доступний для 1997 року, але, Трамп мав особливі стосунки з Lamborghini і отримав дозвіл на колір. Це означає, що це єдиний Diablo VT Roadster 1997 року, пофарбований у цей колір, що робить його справді унікальним.

Читайте також: Lamborghini Diablo Дональда Трампа виставлено на продаж

На додаток до кольору Diablo VT Roadster був додатково укомплектований спеціальною табличкою, встановленою на дверях із написом «Donald Trump 1997 Diablo», за словами Баррет-Джексона. 5,7-літровий атмосферний V12 потужністю 492 к.с. залишився незмінним і здатний катапультувати суперкар із центральним розташуванням двигуна до максимальної швидкості 325 км/год.

Трамп продав машину влітку 2002 року, але на цьому історія не закінчилася. Він був помічений у продажу на eBay ще в 2016 році, у списку власника, який, як повідомляється, купив автомобіль у 2005 році. Незрозуміло, чи Lamborghini змінив власника відтоді.

Баррет-Джексон каже, що продаж колишнього Diablo Трампа знаменує собою світовий рекорд цін на аукціоні Diablo. За результатами нещодавнього аукціону Bring A Trailer Roadsters Diablo VT Roadsters у подібному стані без зв’язку зі знаменитостями зазвичай пропонують приблизно за пів мільйона доларів.