Lamborghini дражнить тізером нового суперкара (фото)

Італійці вже тривалий час працюють над дорожнім суперкаром з гоночним характером, відомим під кодовою назвою SCV12. Черговий реліз присвячений аеродинаміці машини.
Lamborghini дражнить тізером нового суперкара (фото)
logo29 липня 2020, 16:30
logo0
logo0 хв

На стартовій сторінці офіційного сайту Lamborghini розміщено зображення нового хардкорного суперкара марки, котре, фактично, вже не залишає питань щодо зовнішності.

Також цікаво: За гроші на зарплати працівникам бізнесмен купив собі Lamborghini: що з ним стало

Розробкою Lamborghini SCV12 займається гоночний підрозділ Squadra Corse, що передбачає унікальний вигляд і передові гоночні технології у дорожньому автомобілі. На фото можна помітити істотно збільшені задні крила, величезне антикрило та нові аеродинамічні деталі в задній частині, екстремально низький дорожній просвіт і розвинений передній спліттер. Відомо, що нові аеродинамічні елементи забезпечить суперкару більше притискної сили, ніж у боліда класу GT3.

У Lamborghini SCV12 немає повноцінної головної оптики, замість неї у передній бампер врізані світлодіодні прожектори. Також відомо, що спорткар буде надзвичайно легким.


За попередніми даними, купе отримає повністю карбонове шасі і колісні диски з магнієвого сплаву. А силова установка складається з атмосферного V12 об'ємом 6,5 л (830 к.с.) і шестиступінчастої секвентальної коробки передач.


Наразі не відомі а ні час прем’єри, а ні обсяг виробництва, а ні вартість суперкара. Судячи з частоти тізерів, прем'єра суперкара повинна відбутись найближчим часом.

Дивіться також: Українці зробили "маршрутку для бездоріжжя" – Torsus Terrastorm