Land Rover Defender по-італійськи від Ares Design

Проект названий Land Rover Defender Spec. 1.2
Land Rover Defender по-італійськи від Ares Design

ФОТО: Ares Design|

Ares Design Land Rover Defender Spec. 1.2

logo14 січня 2021, 19:10
logo0
logo0 хв

Після приголомшливого Defender Ultra V8 2018 року, Ares Design відкриває 2021 рік, знову революціонізуючи образ цієї позашляхової легенди, представляючи Ares Land Rover Defender Spec. 1.2.

Також цікаво: Найдорожчі серійні автомобілі 2021 року

Дизайн Defender Spec. 1.2 був повністю оновлений, з новими елементами кузова з вуглецевого волокна, що надають цьому імпозантному автомобілю сучасного вигляду. Всередині салон був перероблений дизайнерами Ares Design та майстерно оббитий ремісниками на заводі в Модені, Італія, використовуючи найтоншу шкіру та вуглецеве волокно. Комфорт для водія та пасажирів забезпечується новим панорамним скляним дахом, чотирма вікнами з електроприводом та новою інформаційно-розважальною системою з підключенням Apple Car Play та Android Auto.

Фото: Land Rover Defender Spec. 1.2 від Ares Design / Ares Design

Під капотом Land Rover Defender Spec. 1.2 працює V8 з робочим об'ємом 4750 кубічних сантиметрів і віддачею у 280 кінських сил та 440 Нм крутного моменту. Коробка передач – шестишвидкісний автомат з посиленими півосями мостів. Місце штатних гальм зайняли спортивні механізми AP Racing з шестипоршневими супортами. Також позашляховик отримав підняту на 35 міліметрів підвіску, 18-дюймові диски і амортизатори Oram з електронним управлінням і кількома профілями жорсткості.

Тираж Land Rover Defender Spec. 1.2 складе всього 15 екземплярів, вартість не оголошена.