Land Rover представив новий Range Rover SV з 1,6 мільйона конфігурацій оздоблення

Розкішний позашляховик отримав безліч кольорових поєднань та величезний вибір матеріалів для внутрішнього декору, включаючи кераміку, мозаїку та особливі види шкіри.
Land Rover представив новий Range Rover SV з 1,6 мільйона конфігурацій оздоблення - 17 грудня 2021 - Auto24

ФОТО: Land Rover|

Land Rover Range Rover SV 2022

logo17 грудня 2021, 16:12
logo0
logo0 хв

Підрозділ персоналізації автомобілів Special Vehicle Operations (SVO) компанії Land Rover представив один із найрозкішніших варіантів нового Range Rover. Флагман у виконанні SV також доступний з чотиримісним салоном Signature Suite для довгобазної версії LWB.

Також цікаво: BMW Concept XM справив офіційний дебют – це перший самостійний автомобіль від M з часів M1

Небувало широкі можливості персоналізації – головний козир нового Range Rover SV. Позашляховик буде доступний у двох “базових” варіантах дизайну: SV Serenity та SV Intrepid. Для початку, замовник може поміняти місцями базове оздоблення цих двох версій. Далі грошовиті замовники можуть змінювати вигляд буквально усього, зовні та всередині.

Мозаїка з натуральної деревини, викладена вручну, годинникова емаль, кілька металів з різною обробкою, найдорожча натуральна шкіра, а також найкраща штучна, частково з перероблених матеріалів – це для інтер’єру.

Фото: Land Rover Range Rover SV / Land Rover

Range Rover SV доступні 13 комплектів коліс, у тому числі 23-дюймові, 14 додаткових кольорів кузова з палітри SV Bespoke Premium і два варіанти фарбування даху, а з послугою SV Match to Sample можна відтворити практично будь-який відтінок за зразком замовника.

Силові установки для версій SV: 4,4-літровий V8-турбо на 530 сил, 3-літровий бензиновий плагін-гібрид потужністю 510 кінських сил та (лише для LWB) та 3-літровий дизель Ingenium 3.0 з технологією помірного гібриду на 48 вольт та потужністю 300 або 350 сил.

Продажі Land Rover Range Rover SV стартують на початку 2022 року.