Легендарний Lamborghini Diablo проданий на американському автоаукціоні за величезну суму

Побитий Diablo VT Roadster купили на Copart за 249 тисяч доларів, хоча його ринкова ціна вдвічі більша.
Lamborghini Diablo на Copart: ціна, фото - Auto24

ФОТО: Copart|

Lamborghini Diablo 1999

logo15 червня, 18:34
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Lamborghini Diablo – це справді легендарний спорткар, відомий чи не кожному дорослому чоловіку. Наприклад, зображення Diablo було одним з найпопулярніших стікерів в жувальній гумці Turbo, які потрапляли в наші краї в 90-их роках минулого століття.

Через свою харизму Lamborghini Diablo дуже ціниться в колекціонерів. Наприклад, цей жовтий “диявол” у версії VT Roadster, який продався на американському страховому аукціоні Copart, коштує в США півмільйона доларів.

Також цікаво Електричні Lambo будуть швидко їхати та хвацько повертати

Хочеться чогось смачненького? Спробуйте соковитий бургер чи традиційний борщ на АЗК WOG. Не їсте м'ясо? Беріть веганський бургер чи салат. Кожен знайде те, що смакуватиме саме йому.

Рекламна інформація

Проданий наприкінці травня Lamborghini Diablo 1999 року сторгувався на Copart за 249 тисяч доларів (без зборів аукціону). Він має пошкодження: бампери, диски та ще деякі деталі. Однак в цілому збережений прекрасно як на свої роки. До речі, пробіг мінімальний – 16 тисяч км.

Під капотом – 5,2-літровий V12, який видає 530 к. с. (395 кВт) та розганяє автомобіль до 100 км/год за 3,9 секунди. Заявлена максимальна швидкість моделі – 320 км на годину.