У дилерській мережі SEAT в Україні діють привабливі цінові пропозиції на легендарний хетчбек SEAT Leon CUPRA із вигодою орієнтовно від 210 000* гривень.

SEAT Leon CUPRA виглядає надзвичайно динамічно та ефектно, адже він найшвидший в модельному ряду бренду. Його неповторний вигляд доповнюються особливим аеродинамічним бампером зі збільшеними дифузорами, овальними патрубками вихлопної системи, 18-дюймовими колісними дисками та червоними супортами гальмівної системи. Особливо вражаючий вигляд спереду надають моделі повністю світлодіодні фари.

Салон SEAT Leon CUPRA також вражає. Ергономічний інтер’єр, цифрова панель приладів та ексклюзивні елементи дизайну доповнюють спортивний стиль моделі.

Але головне у SEAT Leon CUPRA – під капотом. Спортивного характеру “Купрі” надає 2.0-літровий бензиновий турбодвигун потужністю 290 к.с. та крутним моментом у 380 Нм. Він дозволяє автомобілю розігнатися до першої сотні менш ніж за 6 с, а максимальна швидкість сягає 250 км/год.

Доповнює картину адаптивне шасі, більш “гостре” рульове управління та двоступенева система динамічної стабілізації (її можна вимкнути повністю або частково).

Також у тему: SEAT голосов знижки на весь модельный ряд

Пропозиція діє з 18 вересня 2020 року по 30 вересня 2020 року на автомобілі 2019 року виробництва в мережі офіційних дилерів SEAT в Україні, які наявні на складі в Україні.

  • *Вартість автомобіля в гривнях для його купівлі розрахована на дату 17.09.2020 року та визначається за комерційним курсом євро, який застосовують для розрахунку пропозиції щодо кредитування або придбання автомобіля в лізинг. Чинний курс щодня оприлюднюють на сайті. Точну ціну й комплектацію автомобіля можна дізнатися в офіційних дилерів SEAT в Україні. Остаточні ціни зазначають в угоді купівлі-продажу автомобіля, яку покупець укладає з офіційним дилером SEAT. Перед тим як підписувати угоду купівлі-продажу, будь ласка, уважно ознайомтеся з вартістю й комплектацією транспортного засобу. Викладена в прайс-листі інформація не є ані рекламою, ані публічною офертою, а отже, не зобов’язує сторони продавати чи купувати автомобіль. Вона лише дає можливість сформувати бажану комплектацію автомобіля. Зважайте, що в деяких випадках інформація про автомобіль (дизайн, комплектація, технічні дані) може змінюватись.
  • За більш детальною інформацією прохання звертатись до офіційних дилерів автомобілів SEAT в Україні за посиланням.