Lexus GX перетворили на піцерію: фото

Lexus об’єднався з брендом побутової техніки класу люкс Monogram, щоб оснастити розкішний позашляховик духовкою та барною стійкою.
З Lexus GX зробили піцерію - Auto24

Lexus GX піцерія

logo14 червня, 15:30
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Lexus суттєво оновив GX у 2024 році. Абсолютно новий позашляховик має відповідний масивний стиль, який випромінює міцність і універсальність з усіма розкішними виправленнями. Його ціна в США від 65 000 доларів. Але нова концепція, створена у співпраці з брендом побутової техніки класу люкс Monogram, доводить, що до автомобіля можна додати будь-що.

Читайте також: Lexus презентував розкішний шестимісний мінівен

Lexus оснастив GX 30-дюймовою електричною духовкою Monogram для випікання піци. Доступ до неї можливий через розділені підйомні двері. Позашляховик також має охолоджувальні відділення для напоїв на центральній консолі та ззаду, а також усі необхідні столові прилади, обладнання та місце для зберігання обладнання.

Зовнішні ящики для зберігання вбудовані в задні вікна з вирізами для пляшок вина та бурбону, відкривачки для пляшок і склянок, необхідних для бару. Як стверджують у Lexus, GX також має «перший і єдиний прес для льоду з підігрівом у США», який створює сферичні кубики льоду. Він розташований між задніми сидіннями.

Двоколірна верблюжа шкіра з нестандартним візерунком прикрашає сидіння та оздоблення дверних панелей з латунним і титановим металом і декоративними елементами Dekton. Шкіра також обрамляє задню частину духовки, боковий кубик і задні контейнери для зберігання. Позашляховик має нестандартні колісні диски та унікальне зовнішнє оздоблення.

Публічний дебют цієї концепції відбудеться цими вихідними в Аспені, Колорадо, Food and Wine Classic.