Lexus ROV Concept: водневий баггі зі стилем

ROV у його назві означає Recreational Off-Highway Vehicle, тобто "рекреаційний позашляховик". Це маленький екологічно чистий всюдихід з салоном високого рівня Lexus.
Lexus ROV Concept: водневий баггі зі стилем - 6 грудня 2021 - Auto24

ФОТО: Lexus|

Електричний баггі Lexus ROV

logo6 грудня 2021, 18:40
logo0
logo0 хв

Toyota однією з перших автокомпаній почала експериментувати з водневими силовими установками, а зараз продає вже друге покоління автомобіля з таким агрегатом. Lexus ROV отримав 1-літровий ДВЗ, пристосований під роботу на водні, замість бензину. Таке рішення має ряд переваг. Крім критичного зменшення шкідливих відходів, у водневому двигуні пальне спалахує значно швидше за бензин, а робота мотора супроводжується звичним автомобілістам звуком та вібраціями.

Також цікаво: Lexus RZ показався на фото і відео, перед презентацією

Водневий баггі Lexus являє собою це класичний side-by-side квадроцикл. Тут є міцна трубчаста рама, легка зовнішня обшивка, довгохідна підвіска та грязьові шини. Габарити ROV становлять 3120 / 1725 / 1800 мм у довжину, ширину й висоту. Кузов концепта Lexus пофарбований в ексклюзивний бронзовий відтінок.

Фото: Lexus ROV Concept / Lexus

Внутрішнє оздоблення міні позашляховика слідує мові дизайну Tazuna, як у NX. Сидіння, обтягнуті синтетичною шкірою, обладнані власною системою амортизації. Налаштування керма, гальм та педалі газу максимально наближені до серійних машин Lexus – японський виробник називає це Lexus Driving Signature.