LIQUI MOLY безкоштовно надає мастильні матеріали тим, хто підвозить медиків

До них входить олива промивка та присадки LIQUI MOLY.
LIQUI MOLY безкоштовно надає мастильні матеріали тим, хто підвозить медиків
logo5 травня 2020, 21:09
logo0
logo0 хв

У зв’язку із припиненням роботи громадського транспорту по всій країні через карантинні заходи майже у всіх містах України вже понад місяць набирає обертів благодійна ініціатива “Підвези медика”.

Небайдужих власників авто просять підвезти до лікарні медичних працівників, які в умовах карантину втратили можливість дістатися до роботи. Групи і спільноти, присвячені цій ініціативі, з'явилися відразу в декількох соцмережах і месенджерах.

LIQUI MOLY в Україні також долучається до руху “Підвези медика”, щоб допомогти волонтерам-водіям і виділяє продукцію на суму 1 200 000 грн!

Також у тему: як популярні автовиробники допомагають у боротьбі з коронавірусом

Мета проекту #МЕДИКДОЇДЕ - безкоштовно надати всім активним волонтерам-водіям у всіх містах України оливу для авто, промивку та присадки, які економлять витрату палива.

Щоденно підвозячи медичних працівників до лікарні та назад додому, денний пробіг авто росте, а необхідність заміни оливи почастішає. LIQUI MOLY Ukraine прагне безкоштовно закрити цю статтю витрат, щоб допомогти тим, хто зараз забезпечує медиків транспортом.

Лікарі - справжні герої, особливо зараз, під час спалаху вірусу COVID-19. Тому важливо, аби лікарі могли безперешкодно і якомога швидше діставатися на роботу та рятувати життя. Тож організатори акції закликають усіх небайдужих власників авто підвозити медпрацівників, а вони, в свою чергу, попіклуються про ваше авто! Допомога водіям-волонтерам триватиме протягом 1,5 місяці.

Для того, щоб стати учасником проекту #МЕДИКДОЇДЕ, необхідно:

  1. Долучитися до спільноти “Підвези медика” (на каналі Телеграм чи у Viber) у вашому регіоні та стати її активним учасником;
  2. Зв'язатися з куратором руху у вашому місті;
  3. Куратор проекту надасть промокод для отримання продукції в інтернет-магазині.

Окрім того, з початком поширення епідемії короновіруса у світі LIQUI MOLY виділила продукції на 3 мільйони євро для карет швидкої допомоги, аварійних служб та пожежників.

Нагадаємо, що Ілон Маск передасть лікарням безкоштовно респіратори для лікарів..