![Львів ще більше допомагатиме ЗСУ - Auto24](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202309/47625b2f5d708-55f7-4310-ad62-0711a3da4bfa.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
ФОТО: мерія Львова|
Volkswagen Amarok та Ford F перед відправкою на фронт
Окремий стрілецький батальйон отримав пікап Volkswagen Amarok, вартість якого сягнула 870 тисяч гривень.
Для полку "Азов" також за рахунок міського бюджету купили і передали пікап Ford F, вартістю майже 1,4 мільйона гривень.
Читайте також За два дні на передову пішло 42 пікапи від ГеройСаr
Придбання автотехніки проводиться завдяки податкам підприємств та організацій міста і безпосередньо львів’ян в рамках загальноміської програми підтримки захисників. Рішення про це прийнято на сесії Львівської міської ради.
Громада Львова адресно відправила на передову куплені за податки львів’ян два пікапи. Фото: мерія Львова
Загалом Львів нині спрямовує на допомогу військовим майже 13,5% річного бюджету міста, що у грошовому вимірі становить майже 2 мільярди гривень. Однак невдовзі розмір допомоги ЗСУ має вирости до 16%, сума річної грошової підтримки військових підрозділів перетне позначку у 2,1 мільярди гривень.