![Favbet Foundation передав ЗСУ 230 автівок - Auto24](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202310/481096ddd35fe-3f61-4306-986a-ea7d3e47ee02.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Тільки за останній тиждень фонд FF надіслав до мінометної батареї на Куп’янському напрямку мікроавтобус Volkswagen LT35 та повнопривідний турбодизельний позашляховик Hyundai Santa Fe, а для підрозділу ЗСУ в районі міста Часів Яр на Донеччині відправив повнопривідний автомобіль Volkswagen Bora, який і став ювілейним – 230 за відліком.
Також в осінньому заліку є мікроавтобус Volkswagen Transporter, який фонд вручив десантникам 95-ї ОДШБ, та позашляховик Nissan Navara для стрілецької роти на одній з критично важливих ділянок фронту.
Читайте також За місяць одна організація благодійників передала для ЗСУ цілий автопарк
"Автомобіль – це розхідний матеріал на війні, особливо в умовах конфлікту такої високої інтенсивності. Доволі часто наявність справного авто у наших військових може мати вирішальне значення для збереження життів та здоров’я захисників. Ми продовжуємо працювати над постачанням автомобілів до ЗСУ, і на позначці у 230 авто зупинятися не будемо", – наголосив віцепрезидент фонду Ігор Сірук.
Найбільшим попитом у військових користуються пікапи, але є запити від них на вантажно-пасажирські фургони, бортові машини легкого сегмента LCV. Фото: пресслужба Favbet Foundation