"M" – це мобільність від Volvo

Шведська компанія створила бренд сучасної мобільності під лаконічною назвою, що символізує простоту самого сервісу.
"M" – це мобільність від Volvo

М – бренд нової мобільності від Volvo

logo4 липня 2018, 13:19
logo0
logo0 хв

Багато автовиробників сьогодні пропонують свої авто через власну мережу каршерінга або через партнерські сервіси. Volvo вирішила піти у цьому питанні далі.

Шведська марка має власний каршерінг Sunfleet та тепер у Volvo заговорили про “бренду мобільності нового покоління – M”, котрий “надасть людям кращу альтернативу володіння власною машиною”.

Також цікаво: Пікап Tesla отримає пару електромоторів, шалений крутний момент і пневмопідвіску

Інноваційний сервіс, обіцяє “фундаментальні зміни в мобільності”. Генеральний директор Volvo Car Mobility Боділ Ерікссон повідомила, що перший етап М вже запущено у Стокгольмі, а восени має відбутись широкий бета-тест.

Пані Ерікссон пояснила, чим відрізнятиметься М від каршерінгу та решти подібних послуг: “Наявні в даний час послуги в основному пропонують альтернативи таксі або громадському транспорту. Ми ж зосереджені на аналізі того, як люди використовують автомобілі, якими володіють, – і це нас відрізняє. Ми прагнемо надати реальну альтернативу, яка дозволить жити на наших умовах, домагатися досконалості і по максимуму використовувати дорогоцінний час”.

Шведи додали, що наступного року мережа Sunfleet, що зараз налічує 1700 машин, буде повністю інтегрована в М, а усі клієнти сервісу автоматично стануть абонентами M. Ринковий дебют М заплановано на весну 2019 року у Швеції і США.

Також цікаво: У Детройті почали курсувати безпілотні шаттли May Mobility