Майстри створили унікальний Mercedes-AMG G63 потужністю 850 "коней"

Компанія Mansory, що займається модифікацією автомобілів преміумкласу, створила унікальний тюнінгований Mercedes-AMG, в якому тепер важко впізнати оригінальний G63.
Дизайнери популярного тюнінг-ательє створили крутий позашляховик на базі Mercedes-AMG G63 - Auto24

ФОТО: Mansory|

Mansory P850

logo29 лютого, 15:20
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Автомобіль назвали Mansory P850. Він був створений на основі Mercedes-AMG G63, який піддали серйозним модифікаціям як ззовні, так і зсередини. Зовнішній вигляд авто змінився завдяки новим широким крилам, додатковим елементам освітлення, новому капоту з бамперами та оновленому кольору.

Також цікаво: Звичайний Mercedes-Benz Sprinter обладнали повним приводом та перетворили на кемпер: фото

Також автомобіль обладнали великими дисками, які пофарбовані в колір кузова. Салон автомобіля виконали у бірюзовому кольорі й він має унікальні сидіння. Майстри Mansory створили нову шкіряну оббивку, й обшили нею стелю, яка до того ж має ефект “зоряного неба”, кермо, сидіння, дверні карти та панель приладів.

Також майстри замінили всі логотипи Mercedes-Benz й встановили власні. Однак головний секрет цього автомобіля приховано у назві P850. Потужність автомобіля підняли до позначки у 850 к.с. та 1000 Нм, що дозволяє йому досягати першої сотні всього за 3.5 секунди.

Читайте також: Рідкісний Mercedes-Benz 190 продають за 425 000 доларів

Тепер цей Mansory P850 можна побачити в Дубаї, в оригінальному магазині компанії. Його вартість не розголошують, проте судячи з того, що оригінальний Mercedes-AMG G 63 також не є дешевим й новий автомобіль коштуватиме вам щонайменше 179 000 доларів США, цей P850 може стати власністю виключно мільйонерів.