Mansory затюнінгував Ferrari 296 GTB Tempesta, вселивши в нього 870 "коней"

Німецька фірма Mansory, що спеціалізується на модифікації преміальних автомобілів, капітально переробила Ferrari 296 GTB, налаштувавши 3,0-літровий V8 з подвійним турбонаддувом на 870 кінських сил.
Ferrari 296 GTB Tempesta після тюнінгу Mansory - Auto24

ФОТО: Mansory|

Ferrari 296 GTB Tempesta

logo12 вересня 2023, 15:45
logo0
logo0 хв

Суперкар Ferrari 296 GTB тюнери Mansory зробили геть божевільним, внісши в його будову цілий пакет оновлень. Почали з передньої частини, де вмонтували нову панель з кованих деталей вуглецевого волокна. Це стосується переднього спліттера і решітки радіатора, оздобленої червоним кольором.

З’явився комплект кованих дисків розміром 21×9 спереду та 22×11,5 ззаду. Агресивний дизайн спиць ідеально пасує італійському скакуну. Різноманітність нових деталей, розроблених Mansory, продовжується жалюзями з вуглецевого волокна на передніх крилах, новими дзеркалами та ефектними бічними порогами, також виготовленими з кованого вуглецевого волокна.

Читайте також Масштабна моделька Ferrari 296 GTB коштує як справжнє авто

Задня частина 296 GTB Tempesta від Mansory має пару аеродинамічних крил замість традиційного заднього крила. Автомобіль також отримав багато інших кованих деталей з вуглецевого волокна в задній частині, включаючи спойлер і новий дифузор.

Розкішна і швидка Ferrari стала ще більш розкішною і швидкою. Фото: Mansory

Змінено салон автомобіля. Яскраво-жовтою шкірою з червоною окантовкою оздоблено сидіння, панель приладів, трансмісійний тунель, центральну консоль і навіть деталі керма. Підлогу вкрили нестандартні килими.

У звичній комплектації стоїть 3-літровий двигун V6 із подвійним турбонаддувом і подвійні електродвигуни Ferrari, що видають на-гора 819 к.с. Mansory розробив нову вихлопну систему для автомобіля, а також вніс деякі зміни в ECU, тобто тепер він має потужність 870 к.с. і крутний момент 750 Нм.