Maserati показала позашляховик у жовто-блакитному кольорі та з тризубом на даху

Унікальний вигляд для Maserati Levante Hybrid створив дизайнер Domaine Du Muy.
Maserati показала позашляховик у жовто-голубому кольорі та з тризубом на даху - 25 липня 2021 - Auto24

ФОТО: Maserati|

Maserati Levante Hybrid

logo25 липня 2021, 14:55
logo0
logo0 хв

Італійський виробник спортивних авто Maserati показав унікальний автомобіль, який має сподобатися патріотичним українським мільйонерам. Дизайнер Domaine Du Muy створив унікальний стайлінг гібридного позашляховика Maserati Levante Hybrid.

Також цікаво тюнери пристосували Porsche 911 для українських доріг

Авто пофарбовано у кольорі українського прапора. Спереду домінує жовтий колір, ним пофарбовано капот та праву боковину. Ліва боковина та задня частина – у синьому кольорі. Дах не лише має обидва "українські" кольори, а ще й величезний тризуб – логотип Maserati, який дуже схожий на український герб. Хромований тризуб також прикрашає блакитну частину автомобіля.

У своїх соцмережах Maserati нагадує, що за допомогою програми Fuoriserie клієнти компанії за допомогою італійських експертів зі стилю "створити Maserati своєї мрії".

Технічні характеристики Maserati Levante Hybrid також мають сподобатись українцям. Гібридний силовий агрегат розвиває 300 к.с. До першої сотні він розганяється всього за 6 секунд, а максимальна швидкість сягає 245 км на годину. Водночас витрата пального як для такого великого та динамічного авто невелика – 9,7 – 10,7 на 100 км. Ціна в Україні поки що невідома, базовий Levante коштує у нас від 2,3 млн грн.