Mazda покаже елегантне спортивне купе, що стане майбутнім MX-5

На Токійському автосалоні у центрі експозиції Mazda буде представлено концептуальний електричний MX-5.
Концепт Mazda MX-5 ще оповитий таємничістю - Auto24

ФОТО: Mazda|

Mazda Vision Study показала у листопаді 2022 року відео, де по сюжету кадри перемежовуються з MX-5 попереднього покоління

logo11 жовтня 2023, 08:17
logo0
logo0 хв

На виставці буде велика лінійка різних моделей Mazda, але весь подіум виробник планує подати в одній тематиці – «майбутнє, створене з любов’ю до автомобілів». Цим самим Mazda Motor Corporation має продемонструвати «постійну відданість створенню продуктів, що задовольняють любов клієнтів до водіння та автомобілів».

Читайте також Якою може бути Mazda 6: фото, відео

Допоки деталі новачка утаємничені. Єдина фотографія задніх ліхтарів дає мізерне уявлення про стилістику дизайну й бодай віддалене уявлення про загальні риси. Ясно тільки те, що цей концепт-кар стане продовженням елегантного двомісного купе, представленого торік.

Відсутність у Vision Study вихлопних труб свідчить про те, що це електромобіль. Фото: Mazda

Згадані задні ліхтарі, показані на попередньому перегляді, збігаються з купе, з чотирма круглими частинами та світловим написом «Mazda». Форма заднього дифузора також схожа з виступами, що нагадують ребра, де арка стикається з бампером.

Mazda представить поки що безіменний концепт на своєму стенді в Токіо разом із кількома варіантами знаменитого родстера та кількома іншими версіями на тему MX-5, ще більше натякаючи на взаємозв’язок.

Задні ліхтарі, показані на нових зображеннях попереднього перегляду, відповідають купе, показаному минулого року. Фото: Mazda