Mercedes-Benz показав обличчя електричного компактвена EQT

Це буде німецька версія батарейного Renault Kangoo.
Mercedes-Benz показав обличчя електричного компактвена EQT
logo21 квітня 2021, 12:55
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Mercedes-Benz Vans анонсував прототип “першого преміального компактвена”. Хоча він заснований на третьому поколінні Renault Kangoo, електричний Mercedes з’явиться раніше за Kangoo E-Tech Electric.

Дивіться також: Audi A6 E-Tron дебютував у Китаї – він дуже відрізняється від інших E-Tron

Підрозділ Mercedes-Benz Vans 10 травня представить близький до виробництва Concept EQT. Наступного року він втілиться у серійний електричний компактвен T-класу, призначений “для сімейного відпочинку і дозвілля”. Слідом за ним повинен вийти неелектричний Т-клас, також на базі Renault Kangoo.

Mercedes-Benz повідомляє, що “преміальний компактвен” сповідує філософію дизайну Sensual Purity – “Чуттєва чистота”, з такими основоположними елементами, як емоції і інтелект. Також зазначається, що EQT буде “привабливою моделлю початкового рівня”, яка виведе сегмент компактвенів на “новий рівень якості”. Про характеристики виробник нічого не каже, однак маємо інформацію про
Kangoo E-Tech Electric, якому обіцяний електромотор потужністю 102 кінські сили та батарея для пробігу у 265 кілометрів на одному заряді. Французький компактвен повинен вийти на ринок наприкінці 2021 року, а серійний EQT можна очікувати трохи раніше.