Mercedes-Benz, Volvo, Irisbus: на чому їздять мешканці Миколаєва

Мерія Миколаєва відзвітувала про зростання автопарку громадського транспорту у 2023 році: від міжнародних партнерів місто отримало майже півтора десятка автобусів.
Комунальний транспорт Миколаєва: що дарували і що купували - Auto24

ФОТО: мерія Миколаєва|

Автобуси Mercedes Citaro від німецької компанії Sankt Augustin and Friends hilft e.V

logo9 січня, 08:30
logo0
logo0 хв

У звіті йдеться про надходження одного автобуса Irisbus від Асоціацій "Нарбона-Україна" (Франція), шести автобусів Volvo з міста Крістіансанн (Норвегія). Від німецької компанії Sankt Augustin and Friends hilft e.V. надійшло в подарунок три автобуси Mercedes-Benz. Столиця Чехії Прага передала три автобуси Irisbus Crossway.

Також у звіті прозвучало про купівлю громадського транспорту власними силами. Оскільки відновилося співробітництво у проєкті ЄБРР щодо постачання тролейбусів, то Миколаїв торік придбав сім нових тролейбусів. Вони вже працюють на маршрутах обласного центру.

Читайте також Миколаїв розробив план транспортного оновлення

Великі плани намічено на нинішній рік. Депо комунального підприємства має оновитися ще 30 тролейбусами з автономним ходом до 20 кілометрів.

Завдяки програмі UNOPS та уряду Данії Миколаїв отримає 12 нових автобусів ЗАЗ. Чотири машини за цією угодою вже прибули до української столиці корабелів у грудні.

Місто також в очікуванні 26 нових автобусів, які має отримати у проєкті з Європейським інвестиційним банком.