Mercedes показав відео про першу жінку за кермом першого автомобіля у світі

130 років тому у серпні Берта Бенц здійснила історичну поїздку триколісній самохідній колясці Patent-Motorwagen, створеній її чоловіком.
Mercedes показав відео про першу жінку за кермом першого автомобіля у світі

ФОТО: YouTube|

Перший автомобіль Mercedes-Benz Patent-Motorwagen та Берта Бенц

logo28 серпня 2018, 07:45
logo0
logo0 хв

Фактично, першим автомобілістом у світі була жінка! Так стверджує Mercedes-Benz, підкріплюючи це твердження гарною короткометражкою.

Також цікаво: Bugatti Divo зняв покрови у Каліфорнії

“У 1888 Карл Бенц збудував перший у світі автомобіль. Однак не вірив, що він готовий виїхати на дороги. Але одна жінка знала, що світ вже готовий побачити диво. Це була його дружина – Берта Бенц”, – говориться на початку ролику. “Ніхто не вірив, що автомобіль як явище має майбутнє. І ніхто не вірив своїм очам, бачачи за кермом автомобіля жінку”.


Фото: Берта Бенц / republic.ru

Та фрау Бенц дійсно зробила це. Вже під час першої поїздки їй довелось зіткнутись з труднощами, неминучими для піонерів будь-якої справи. Так, автомобілю знадобилась дозаправка. Оскільки АЗС у той час не існувало, за пальним вона вирушила до аптеки, де прибала 10 літрів лігроїну – цей нафтопродукт використовувався для прання.

Далі Берті довелось самотужки провести дрібний ремон машини у польових умовах. Маршрут поїздки прокладався так, аби поблизу були водойми – двигуну потрібна була вода для охолодження. Наприкінці подорожі довжиною майже 200 км машина усе ж здалась і останні кілька кілометрів її довелось штовхати. Але сама поїзда Берти Бенц стала поштовхом для сталого розвитку автомобілебудування та поширення машин по усьому світу.

Також цікаво: Калашніков збудував концепт електрокара з кузовом ІЖ Комбі