Мініатюрний Toyota Aygo X Prologue стане серійним кросовером до кінця цього року

Минулого року японський виробник представив Toyota Yaris Cross, як свій найменший кросовер. Однак звання найменшого кросовера, очевидно, перейде до "піднятого" Aygo.
Мініатюрний Toyota Aygo X Prologue стане серійним кросовером до кінця цього року

ФОТО: Toyota|

Toyota Aygo X Prologue

logo18 березня 2021, 11:58
logo0
logo0 хв

Зараз Aygo – це субкомпактний сітікар, за габаритами близький до Citroen C1 або Peugeot 108. Але Toyota вже давно говорила про плани перевести Aygo на вищий рівень.

Дивіться також: Автомобілем року 2021 в Європі став… "японець"

Дизайнерам вдалось зберегти впізнавану форму нинішнього Aygo з м’язистими арками та округлими формами. Водночас Aygo X Prologue став абсолютно самобутнім, завдяки великим колесам, високому кліренсу та новій стилістиці. Отже, перед нами новий п’ятидверний мікрокросовер з габаритами хетчбека A-класу.

У дизайні концепту є кілька особливих штрихів – висувне кріплення для велосипеда, екшн-камери у зовнішніх дзеркалах та висувні дверні ручки – можливо, щось із цього дійде до конвеєра.

Зазирнути в салон поки не дозволено. Не розкриті й технічні характеристики. Однак можна припустити, що новинка збудована на модульній платформі TNGA-B, яку вже використовує новий Yaris.

Фото: концепт Toyota Aygo X Prologue / Toyota

На початку цього року Toyota повністю взяла під контроль завод Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech (TPCA) у чеському Коліні, де раніше випускались Aygo, Peugeot 108 і Citroen C1. Швидше за все, новий кросовер Aygo випускатимуть саме там.