Міністр оборони випробував український всюдихід у плавнях

Олексій Резніков запевнив, що така техніка буде закуплена міністерством для військових.
Міністр оборони випробував український всюдихід у плавнях
logo26 травня 2023, 17:46
logo0
logo0 хв

Міністр оборони Україні Олексій Резніков опублікував в соцмережі відео, на якому він випробовує в плавнях український всюдихід “Богун”.

Також цікаво Міноборони замовить українські танки "Оплот" для ЗСУ

“Я в захваті! Висококласна автівка. Кажу не як міністр оборони, а як активний учасник чемпіонатів України з трофі-рейдів (перегонів бездоріжжям), – говорить Олексій Резніков. –
Два таких вже воюють в різних підрозділах. Наприклад, спеціально для десантників та штурмовиків зроблено “Богун” без даху, обладнавши місця для особового складу.

Наразі інші підрозділи випробовують техніку, встановлюють різного типа озброєння для використання у військових діях. Є навіть версія медичного евакуатора”.

Всюдиходи “Богун” вже використовують рятувальники ДСНС. На цій техніці можна долати снігові замети, заболочену та гірську місцевість, а також водні перешкоди.


Всюдихід «Богун» українських рятувальників

Дно автомобіля має форму човна, замість керма всюдихід має важелі та дизельний двигун. Тиск у колесах можна знижувати відповідно до потреб місцевості. Витрата пального складає 7 л/год. Швидкість пересування — 40 км/год твердою поверхнею та 6 км/год – по воді.