Ютубер хотів показати глядачам своє життя на лоні природи, однак біда прийшла трохи раніше, ніж можна було очікувати.

Навряд чи загоряння автомобіля хоч у одному випадку було на краще, та халепа, що спіткала Кейсі Кайзера з США – суцільний збіг нещасливих обставин.

Любитель пригод і ведучий YouTube-блогу Coyote Works Кейсі Кайзер, вирушив у чергову мандрівку, добре підготувавшись до усіляких несподіванок, котрі можуть трапитись за таких умов. Однак того, що трапилось, передбачити було неможливо – дорогою Jeep Wrangler Кейсі несподівано задимівся.

Також цікаво: Ось що буде, коли смикнути електричне ручне гальмо на швидкості 190 км/год

Чоловік хотів зазирнути під капот, аби спровувати усунути несправність, однак як тільки відкрив капот, звідти вирвалось вже справжнє полум’я.

На щастя у машині був вогнегасник. Однак він не допоміг. Як і кілька літрів питної води. Так Кейсі Кайзер опинився посеред пустелі без машини, більшої частини свого спорядження, іжі та води. До найближчої автодороги – близько 50 км.


Після усіх цих нещасть, що за якихось десять-п’яинадцять хвилин пережив Кейсі, йому поталанило принаймні в одному: він зміг відправити свої GPS-координати приятелю, завдяки чому чоловік був врятований вже наступного дня. Досі незрозуміло, що спричинило загоряння, та на щастя усе краще, ніж могло бути.

Також цікаво: Skoda оновила газову Octavia