Вибір моторного масла - для тих, хто піклується про двигун свого автомобіля

Хочете, щоб двигун автомобіля працював як годинник? Багато в чому це залежить від того, наскільки якісне і надійне моторне мастило використовується для його обслуговування.
Моторне масло для авто – як вибрати якісне – категорії масел
logo26 березня 2020, 11:00
logo0
logo0 хв

Щоб уникнути прискореного зношення "серця" залізного коня, автомобілісту слід дотримуватися встановленого регламенту техобслуговування, своєчасно заливаючи в систему внутрішнього згоряння свіжу мастильну рідину відповідного класу.

В каталозі OIL2GO представлена ​​продукція від перевірених виробників автохімії, яка на 100% відповідає міжнародним стандартам безпеки. Інтернет-магазин безпосередньо працює з офіційними дилерами мастильних матеріалів, завдяки чому веде клієнтоорієнтовану політику і встановлює оптимальний для покупців цінник.

Співпрацюючи з компанією, ви отримуєте:

  • комплексний вибір сертифікованих товарів, що відрізняються доступною ціною і бездоганною якістю;
  • грамотну технічну консультацію і оперативну доставку замовлень в будь-яку точку України;
  • наявність на складі представленого в електронному каталозі асортименту;
  • цікаві акційні пропозиції, при цьому постійні покупці і оптовики можуть розраховувати на індивідуальні знижки.

Мастильні матеріали: шукайте найкращі на OIL2GO

На українських дорогах найчастіше зустрічається модельний ряд закордонного автопрому, для обслуговування внутрішніх вузлів якого потрібно високоякісне моторне мастило (Bardahl, наприклад, буде відмінним вибором). Інтернет-магазин OIL2GO пропонує увазі автолюбителів різні категорії машинних олив, серед них:

  • Мінеральні (цей вид масел виготовляється з високоочищеної нафти);
  • Синтетичні (виробляються з органічних сполук поліальфаолефінів, що відрізняються неймовірною стабільністю експлуатаційних властивостей);
  • Напівсинтетичні (до їх складу входить чітко збалансований мікс мінеральних і синтетичних компонентів).

У нашому каталозі ви знайдете продукти таких відомих світових брендів, як Shell, Total, Elf, Castrol, Mannol, Aral і багатьох інших. Мастильні матеріали реалізуються в різних фасовках: як п'ятилітрових каністрах, так і ємнісних бочках по 60-208 літрів.

Ви можете в будь-який час звернутися до менеджерів OIL2GO, якщо потрібна консультація щодо вибору паливно-мастильних матеріалів або потрібна допомога в оформленні замовлення онлайн. Досвідчені фахівці дадуть слушну пораду і підкажуть оптимальне рішення. Компанія працює як з оптовими, так і з роздрібними замовниками на дуже вигідних умовах. Доставка здійснюється в будь-яку точку України.

Постійним покупцям і оптовикам надаються знижки. Звертайтеся!