Motorola запатентувала робо-копа

Теоретично поліцейський безпілотник Motorola зможе сам заарештовувати правопорушників та доправляти їх у відділок.
Motorola запатентувала робо-копа

ФОТО: patents.google|

Патент на "авто-робо-коп" компанії Motorola

logo19 вересня 2018, 17:29
logo0
logo0 хв

Машина з автопілотом? Учорашній день! Поліцейська машина з автопілотом. Цікавіше. А що, як зробити “робо-копа” на колесах, подумали інженери виробника телефонів Motorola і запропонували своє бачення такого апарату.

У поясненні до патентної заявки Motorola зазначає, що такий поліцейський безпілотник передбачається застосовувати лише у випадку незначних злочинів, звільняючи правоохоронців від дрібних справ для більш важливих.

Також цікаво: Ілон Маск хоче прокладати підземні тунелі до приватних гаражів

Числені кібернетичні пристрої на борту машини дозволять їй проводити процедуру ідентифікації людини, підтримувати двосторонній зв’язок з оператором, а за необхідності навіть отримати судовий ордер на обшук будинку чи автомобіля підозрюваного.

Ї/
Фото: Зображення з патента Motorola на самокерований поліцейський автомобіль / patents.google

У разі необхідності затриманий зможе сплатити штраф, розрахувавшись карткою – як тільки платіж проходить, двері поліцейського автомобіля відчиняються і людина може бути вільною.

“Авто-робо-коп” зможе сфотографувати підозрюваного та шукати його в різних базах даних, а також включати пристрої, які дозволять підозрюваному знищити свою кредитну картку для сплати штрафів, якщо це буде необхідно з нагоди.

Якщо ж владнати справу штрафом не видається можливим, автомобіль доставляє підозрюваного у відділок, а дорогою він може зробити свій законний дзвінок, зв’язатись з адвокатом за телефоном чи навіть за допомогою відеозв’язку.

Номер патенту – US10049419B1. Ознайомитись з патентом можна за цим посиланням.

Також цікаво: Renault, Nissan та Mitsubishi переходять на Android