Мультимедійна система Android Auto отримає суттєве оновлення

Інтерфейс автомобільного додатку буде схожим на Apple CarPlay.
Мультимедійна система Android Auto отримає суттєве оновлення

Обновлена система Android Auto

logo13 травня 2022, 17:17
logo0
logo0 хв

Оновлення називається Coolwalk та включає суттєву переробку кожної частини Android Auto.

Відтепер водій буде бачити перед собою розділений на кілька частин екран, дуже схожий на приладову панель CarPlay. Кожна з цих частин Android Auto буде показувати необхідні за кермом функції, виведені зі смартфону.

До речі через Apple CarPlay можна буде керувати практично усім автомобілем

Найбільша частина екрану показуватиме навігацію - карти Google або будь-яку іншу навігаційну програму. На відміну від системи Apple, користувачам Google також буде доступна динамічна панель, яка може відображати годинник і дату, текст сповіщення та пропущені дзвінки.

Ця ж панель може використовуватися користувачами, щоб швидко відповідати на повідомлення.

Нижня частина екрана тепер має панель, яка нагадує панель завдань. Користувачам надається така інформація, як поточний час, знак мобільного телефону та рівень заряду акумулятора, а ліва сторона використовується для відкриття Google Assistant, перегляду сповіщень та доступу до ящика програм.

Загалом, Android Auto виглядає набагато сучасніше, а режим розділеного екрана зробить взаємодію з програмою більш зручною на невеликих дисплеях. Іншими словами, вам не знадобиться широкоформатний екран для одночасного запуску кількох програм, і саме це зробило панель інструментів CarPlay таким чудовим.

Google стверджує, що оновлення Android Auto буде запущено для перших користувачів вже влітку.