Митники викрили ще одну нелегальну схему ввозу автомобілів

Посадові особи Волинської митниці ДФС зупинили намір волинянина, котрий діяв як водій за дорученням, зекономити на сплаті митних платежів близько півмільйона гривень.
Митники викрили ще одну нелегальну схему ввозу автомобілів
logo9 серпня 2019, 11:45
logo0
logo0 хв

Встановлено, що у процесі імпорту через пункт пропуску Ягодин вживаного автомобіля Renault Premium 460 DXI до митного оформлення чоловік подав документи, згідно з якими з 2014 року цей транспортний засіб був зареєстрований у Швейцарській Конфедерації.

Читайте також: 76% вживаних – що купували українці у липні

Проте проведеною перевіркою достовірності декларування на підставі інформації уповноважених осіб європейських держав доведено, що подане до митного оформлення свідоцтво про реєстрацію у Швейцарії ніколи не видавалось, а першу реєстрацію цей транспортний засіб отримував у Польщі на півроку раніше.

Кількість повних календарних років експлуатації транспортного засобу впливає на розмір митних платежів під час його випуску у вільний обіг на території України. У цьому випадку різниця між належною та задекларованою сплатою становила понад 478 тис. грн.

За подачу недостовірних відомостей про товар волинянина притягнуть до відповідальності за статтею 483 Митного кодексу України. Її санкції передбачають конфіскацію товару та ще й штраф у розмірі його повної вартості.

За оцінкою експертів, вартість вилученої на склад митниці вантажівки – майже 857 тис. грн. Матеріали справи передані на розгляд суду.

Також цікаво: Калькулятор розмитнення авто в Україні