На Львівщині підліток адаптував Kawasaki Teryx для потреб військових

Мотовсюдихід Kawasaki Teryx відправиться в бій зі львівського професійно-технічного училища.
На Львівщині учень ПТУ адаптував Kawasaki Teryx для потреб військових - 14 вересня 2022 - Auto24
logo14 вересня 2022, 15:40
logo0
logo0 хв

Серійний Kawasaki Teryx адаптували для воєнних дій. Про це повідомив Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

Читайте також: Лукашенко зрозумів, що білоруське «виробництво» – це складання з китайських запчастин

"Саморобну модель повнопривідного транспортного засобу – багі “Tyrex” – уже протестували та готуються передати на фронт. З цим автомобілем наші військові зможуть відпрацьовувати маневри та впевненіше пересуватися на передовій. Машину створив Тарас Януш. Справжній українець – на своєму місці докладає максимум зусиль, щоб наблизити нашу перемогу", – пише Максим Козицький на своїй сторінці у соцмережі.

За словами чиновника, аналогічні проєкти реалізовуватимуть на базі львівських профтехів у межах меморандуму про співпрацю між департамент освіти і науки Львівської ОДА, департаментом гуманітарної політики ЛМР та ГО “Пекельні кажани”.

Сімейство мотовсюдиходів Kawasaki Teryx та Teryx4 виготовляють на одному із заводів Kawasaki Heavy Industries Ltd у Лінкольні, штат Небраска (США).

Kawasaki Teryx обладнано двигуном робочим об'ємом 783 кубічних сантиметрів, який здатен видавати 63,72 Нм крутного моменту. Трансмісія – безступеневий ремінний варіатор (CVT).

В Україні новий найдоступніший Kawasaki Teryx коштує $12,999. Найдорожча повнопривідна версія Kawasaki Teryx4 обійдеться в $17,199.