На Миколаївщині їздитимуть броньовані шкільні автобуси

До Снігурівської громади на Миколаївщині цільовим призначенням з Польщі прибули чотири шкільні автобуси у спеціальному виконанні.
Шкільні автобуси отримали броньований захист - Auto24

ФОТО:  Снігурівська МВА|

Автобуси Mersedes Sprinter з нульовим пробігом

logo6 жовтня 2023, 09:36
logo0
logo0 хв

За словами начальника тамтешньої міської військової адміністрації Івана Кухти, після звільнення Снігурівщини "із 12 одиниць транспорту для перевезення дітей придатні лише 4, а всі інші викрадені або пошкоджені". Цю проблему очільник міста нещодавно озвучив на засіданні Конгресу місцевих та регіональних рад.

Реакція виявилася швидкою. В нинішню середу, 4 жовтня, в громаду прийшли чотири шкільні автобуси Mersedes Sprinter. Їх закупив та передав громаді для потреб навчальних закладів Фонд міжнародної солідарності Республіки Польща (Fundacja Solidarności Międzynarodowej Rzeczypospolitej Polskiej).

Читайте також Шкільний автопарк країни має зрости ще на 500 автобусів

Цей транспорт поліпшеного виконання. По-перше, кожен автобус обладнаний спеціальним підіймачем для полегшення посадки та висадки дітей з обмеженими фізичними можливостями. По-друге, два автобуси частково броньовані.

Передача шкільного спецтранспорту. Фото: Снігурівська МВА

В автобусах доволі просторі салони. Тут 18 обладнаних місць для перевезення пасажирів. Ліворуч стоять крісла-дуети, а через прохід – одинарні крісла.

Автобуси згаданої серії належать до транспортних засобів з підвищеним рівнем активної безпеки, як цього вимагають пасажирські перевезення: забезпечення життя та здоров'я юних пасажирів передусім. Оснащення включає антиблокувальну систему ABS, протибуксувальну систему ASR, які гарантують надійне зчеплення з дорожнім покриттям на мокрих і слизьких дорогах та запобігають буксуванню коліс.

Нагадаємо, громада була під тимчасовою окупацією ворога. Нині тут відновлено роботу всіх органів влади, у т.ч. соціальної інфраструктури – заклади освіти, охорони здоров’я.