![На Поштовій площі встановили обмежувальні стовпчики для авто](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201902/1074645eea692-135e-43a7-af32-de86ab183471.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Наразі по вулиці Боричів узвіз в напрямку від Набережного шосе три смуги руху, з яких дві смуги – для подальшого руху на Володимирський узвіз, і одна – направо, на вулицю Сагайдачного. Однак у години пік окремі водії здійснювали вказаний поворот наліво з крайньої правої смуги – і на перехресті намагались повернутися на смугу руху на Володимирський узвіз. Враховуючи, що по Володимирському узвозу наявні дві смуги руху в бік Хрещатика – це спричиняє конфліктні та аварійно-небезпечні ситуації і, відповідно, заторові явища.
Читайте також: Як примусити старий Nissan Leaf проїхати 217 км при мінусовій температурі (відео)
Зараз водії з правого ряду змушені перестоюватись в середній перед перехрестям. Це виключає порушення правил, але не спричиняє ще більші заторні явища. В години пік затри спостерігаються на вул. Набережно-Хрещатицькій, з якої авто повертають на Боричів узвіз.