На продаж виставили найменший Aston Martin 1980-х років – хетчбек Metro

Ще до появи Cygnet у лінійці британського преміального бренду була компактна малолітражка, яку Aston Martin випустив обмеженою серією з 26 машин.
На продаж виставили найменший Aston Martin – хетчбек Metro 1980-х років - 19 листопада 2021 - Auto24

ФОТО: H&H Classics|

Aston Martin Frazer-Tickford Metro

logo19 листопада 2021, 14:58
logo0
logo0 хв

Metro – це автомобіль класу субкомпакт або суперміні, як його позначають у Британії, де випускалась ця модель. Спочатку Metro випускала компанія British Leyland, яка пізніше трансформувалась у Rover Group. Автомобіль випускався під різними брендами – Austin Metro, MG Metro, Rover Metro, Morris Metro та Morris Metrovan. Навіть під брендом Aston Martin.

Також цікаво: Український дизайнер показав, як могла б виглядати рестайлінгова "Таврія"

Три із 26 тридверних хетчбеків Aston Martin Frazer-Tickford Metro призначались для США, тому мали розташування керма ліворуч. Один із цих автомобілів зараз виставлений на аукціон. За оцінками H&H Classics, хетчбек буде проданий за 35 – 45 тисяч фунтів стерлінгів (1,2 – 1,6 млн гривень). Зазначимо, що на момент появи у продажу в 1981 році хетчбек коштував від 11 700 фунтів.

У Aston Martin хетчбеку забезпечили шкіряний салон, люк на даху та навіть круїз-контроль, а зовні його можна впізнати за інакшими бамперами. Під капотом хетчбека – посилений 1,3-літровий бензиновий двигун з карбюратором Weber з подвійним дроселем, новими розподільчим валом та клапанами, що збільшив потужність до 80 кінських сил.

Фото: Aston Martin Frazer-Tickford Metro / H&H Classics