На заводах Tesla працюватимуть тисячі гуманоїдних роботів

Ілон Маск заявив, що наступного року на заводах Tesla буде працювати понад 1000 гуманоїдних роботів, а вартість самої компанії зросте в рази.
Компанію Tesla збагатить гуманоїдний робот Optimus - Auto24

ФОТО: Tesla|

Гуманоїдний робот Tesla Optimus демонструє майже людську поведінку, його руки мають 11 ступенів свободи

logo16 червня, 19:29
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Маск на зустрічі з акціонерами Tesla розпочав свій виступ з прогнозу, у якому навів приголомшливу цифру про зростання акцій компаній. Стосовно акціонерної вартості Маск ствердно заявив: Optimus може стати каталізатором для підвищення капіталізації Tesla до 25 трильйонів доларів, компанія коштуватиме "в 10 разів більше, ніж зараз".

Як зазначають експерти CNBC, Маск спирався на попередні грандіозні заяви про те, що робот Optimus стане найважливішим продуктом Tesla. Арифметика проста: Tesla будуватиме роботів за собівартістю у 10 000 доларів за одиницю та продаватиме їх за 20 000 доларів, що призведе до прибутку в 1 трильйон доларів.

Читайте також Робот Tesla Optimus Gen 2 вже може танцювати і незграбно ходити

Генеральний директор додав, що він бачить ринок гуманоїдних роботів близько 1 мільярда одиниць на рік, і він вважає, що Tesla повинна захопити "принаймні 10% цього обсягу".

Tesla нещодавно оголосила, що у неї є "два роботи Optimus, які працюють автономно на її фабриці" і Маск заявляє, що Tesla буде продавати роботів клієнтам вже наступного року.

Обираєте влітку між кавою та чимось холодненьким? Скуштуйте холодні напої на основі кави в мережі АЗК WOG. Освіжаючий смак з тонізуючими нотками кави.

Рекламна інформація

На зборах акціонерів генеральний директор оголосив, що наступного року Tesla матиме "від тисячі до кількох тисяч роботів на своїх заводах".