На зекономлені гроші зенітникам ППО ЗСУ купили 50 пікапів Mitsubishi L200

Фонд "Повернись живим" 1 червня поділився приємною звісткою: в рамках програми "Запакуй небо — прокачай ППО" вдалося зекономити майже 48 мільйонів гривень.
Оптимізували витрати и зекономили на 50 пікапів Mitsubishi L200 - Auto24

ФОТО: Повернись живим|

Момент дарування пікапів зенітникам ППО "Південь"

logo1 липня, 20:50
logo0
logo0 хв

Якщо точніше, то в основі спільної з "Нова пошта" ініціативи та власних розробок бійців ППО і фахівців Фонду під час реалізації проєкту вдалося суттєво оптимізувати витрати.

На заощаджені 47,9 млн гривень придбано 50 нових повнопривідних пікапів для ППО ЗСУ.

Читайте також Українські умільці перетворили пікап Mitsubishi L200 на РСЗО "Град"

З численних фотознімків видно, що це добре знані у військах пікапи Mitsubishi L200. Про ці машини ми вже неодноразово писали. До речі, вони дуже часто зустрічаються в транспортних траншах Фонду "Повернись живим".

Уже відомо, що закуплені машини будуть використані для технічного забезпечення комплексів систем ППО. Ці "летючі" загони оберігають небо на підступах до міст і сіл, об’єктів критичної інфраструктури.

Читайте також Новенькі пікапи Mitsubishi L200 уже на фронті

Першу партію з 25 пікапів вже передано військовослужбовцям Повітряного командування "Південь", які прикривають Одеську, Миколаївську, Херсонську, а також частини Дніпропетровської, Кіровоградської і Запорізької областей.

"Стільки ж машин невдовзі розподілимо у підрозділи Повітряне командування "Схід", – зазначено в офіційному повідомленні Фонду "Повернись живим".