D-Fly Dragonfly — це чотириколісний карбоновий електронний самокат із запасом ходу 80 кілометрів.

Британський стартап D-Fly, який прагне стати Segway у секторі самокатів, представив Dragonfly — електричний самокат з технічними характеристиками автомобіля преміум класу.

Він має повністю незалежну підвіску на подвійних важелях всіх чотирьох коліс, унікальну платформу з вуглецевого волокна та 10-дюймові слік-шини. Гідравлічна підвіска регулюється та має повне шарнірне з’єднання, щоб забезпечити водію комфорт під час поїздок і впоратися зі стрибками через бордюр.

Читайте також: власники самокатів все частіше потрапляють у ДТП

Також є фари «автомобільного класу», покажчики повороту, звуковий сигнал, цифровий бортовий комп’ютер і голосова навігація. Хвилюєтеся, що його вкрадуть на вулиці? Для безпеки є сигналізація, GPS-трекер і смарт-бокс, який відключає електропривод до введення PIN-коду.

Існує також має варіант рульового керування чотирма колесами із запатентованою компанією тривимірною системою рульового керування з використання нахилу. Тобто у цього D-Fly можна налаштувати кермо та величину нахилу відповідно до свого стилю їзди.

Електросамокат доступний у двох комплектаціях: «DF» націлений на міську мобільність, тоді як «DFX» нібито розроблений для бездоріжжя. Втім, його доповнення обмежуються лише ширшими крилами, стійками спереду та ззаду і рукоятками.