Harley Davidson повернувся в Індію через три роки після того, як закрив там свій філіал: місцевий завод Hero MotoCorp випускає під американським брендом байк X440 за дуже привабливою ціною.

Виготовлятися мотоцикл буде за придбаною у Harley Davidson ліцензією зі збереженням назви бренду у шильдику та кузовних написах. Поки мова йде про наповнення внутрішнього ринку, що з появою цієї моделі наче прокинувся і навіть підняв акції Hero на 3%.

Оголошений з 4 липня приймання попередніх замовлень на X440 через вікно бронювання довелося припинити: за місяць найбільший у світі виробник мотоциклів і скутерів отримав 25 597 заявок на Harley Davidson X440. За виробничим планом випуск цього байка розпочнеться у вересні, а постачання клієнтам за попереднім замовленням очікується у жовтні.

Читайте також Українці масово купують нові мотоцикли

Головний виконавчий директор компанії Ніранджан Гупта на офіційному сайті заводу запевнив, що нове вікно бронювання буде невдовзі відкрито, але при цьому натякнув, що ціни на байк переглянуть. Звісно, не у бік зменшення.

Щоб випити кави на WOG, не обов'язково підходити на касу, щоб її оплатити. Досить відкрити застосунок PRIDE, обрати функцію WOG PAY Кава, придбати улюблений напій та просканувати отриманий QR-код на кавомашині. Так значно швидше та зручніше!

Рекламна інформація

Нинішній цінник на усі попередньо замовлені 400-кубові одноциліндрові мотоцикли Harley у стилі скремблера тримається на рівні 2890 доларів США за базову версію і 3370 доларів США за найдорожчою комплектацією. До речі, 65% бронювань зроблено саме на дорогу версію.

В Україні одноциліндровий Harley Davidson X44 за ціною базової версії $2890 створив би бум попиту. Фото: Hero

За інформацією Hero MotoCorp, американський мотоцикл індійського виробництва на ринок США, як і на інші, поки не буде поставлятися і експортна версія байка ще не розглядається.