Наступного року стартують продажі домашніх енергокомплексів Hyundai Home Energy із сонячними панелями

Hyundai описує це як "інтегровану екосистему чистої енергії". Ідея полягає в тому, щоб об'єднати сонячні панелі, стаціонарні акумулятори, домашні зарядні пристрої та електромобілі в єдиному рішенні. Вона не нова і подібна до концепції Tesla Solar Roof, але Hyundai обіцяє кілька важливих переваг.
Наступного року стартують продажі Hyundai Home – домашніх енергокомплексів із сонячними панелями - 17 листопада 2021 - Auto24

ФОТО: Hyundai|

Hyundai Home Energy Ecosystem

logo17 листопада 2021, 17:57
logo0
logo0 хв

Щоб запропонувати покупцям щось краще за Tesla, компанія Hyundai обіцяє “надійну підтримку, технічне обслуговування та гарантію”. Це такий собі камінь у город Tesla, яка зараз має чимало клопоту з уже встановленими Solar Roof та замовниками, що чекають на свої інсталяції.

Також цікаво: До 2026 року у Kia буде 11 електромобілів: розбираємо модельний ряд

Корейський виробник автомобілів заявив, що “спростить спосіб електрифікації будинку”, пропонуючи “кращі продукти від найкращих партнерів”. Допомога партнерів – це те, чого немає Tesla зі своїм продуктом Solar Roof.

Hyundai не розкриває, хто є партнерами у новому бізнесі, однак на одному з опублікованих зображень можна помітити стаціонарну батарею LG для зберігання сонячної енергії, виробленої фотоелектричними панелями.

Фото: енергосистема Hyundai Home / Hyundai

Завдяки можливостям Ioniq 5, який уміє віддавати енергію зі свого акумулятора у загальну систему (V2L), власники Hyundai Hone зможуть навіть ігнорувати стаціонарні батареї та використовувати свої електромобілі для зберігання сонячної енергії. У такому випадку усі побутові прилади та освітлення в будинку отримуватимуть живлення з акумулятора електрокара.

За словами корейського автовиробника, Hyundai Home буде доступний на окремих ринках вже у 2022 році. Компанія не вказує, яких саме, однак найбільш імовірними є релевантні ринки електромобілів, такі як Норвегія, Німеччина, Корея, США. Можливо й Китай, якщо буде достатньо масштабів виробництва, щоб мати справу з найбільшим ринком електромобілів у світі.