Переважна більшість українців вибрали дизельний двигун, але частка авто обладнаних ГБО зросла, так само як і кількість гібридів та авто з електроприводом. Попит на бензинові авто не такий вражаючий.

Український автопарк з січня по травень поточного року поповнився 65,9 тис. легкових авто, з яких 33 тис. були нові машини, а 32,9 тис. – імпортовані автомобілі з пробігом, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

Читайте також: В Україні хочуть скасувати реєстрацію мексиканських Volkswagen Golf Sportwagen

Більшість автомобілів, які склали первинний ринок перших п’яти місяців 2018 року, була обладнана дизельними двигунами. Їх частка на ринку становила 49 відсотків. При цьому, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, ця частка зменшилася на 6%. Найпопулярнішим дизельним автомобілем стала модель Renault Megane, яку вибрали 3608 українців.

Бензинові автомобілі охопили 42% всіх первинних реєстрацій звітного періоду, що на 4 відсотки більше ніж роком раніше. Бестселером серед бензинових легковиків став автомобіль Toyota Camry, перевагу якому віддали 1433 автомобілісти.

Близько 5% реалізованих на українському ринку автомобілів були оснащені газобалонним обладнанням. Рік тому їх частка на ринку становила 4 відсотки.
Частіше за інших ГБО фіксувалося на автомобілях моделі Hyundai Tucson – 199 шт.
Ринкова частка електромобілів становила трохи більше 2 відсотків, незначно додавши до торішнього показника.

Читайте також: Продажі нових авто в Україні зросли на 10%

Серед автомобілів, що працюють виключно на електротязі, найпопулярнішим в Україні залишається NissanLeaf, власниками якого стали 984 чол.
Решта частина ринку належала гібридним автомобілям, фаворитом серед яких стала Toyota RAV-4, в її заліку 395 реєстраційних номерів за п’ять місяців.