Невже так виглядатиме новий Hyundai Accent?

На Пекінському автосалоні корейський автовиробник представив компактний купеподібний седан під назвою Lafesta, що став першим носієм нової концепції дизайну Sensuous Sportiness.
Невже так виглядатиме новий Hyundai Accent?

ФОТО: autohome.com.cn|

Hyundai Lafesta

logo26 квітня 2018, 12:00
logo0
logo0 хв

У Женеві корейці показали концепт Hyundai Le Fil Rouge – провісник нової мови дизайну марки, а тепер привезли до Пекіну серійну модель під назвою Lafesta, що виконана у новому стилі. Наступні автомобілі Хюндай матимуть подібний дизайн. Сподіватимемось, що це не будуть чергові “матрьошки”.

Lafesta не лише раніше за інші моделі приміряла новий костюмчик, а й стала першим серійним седаном у історії марки, що має купеподібний кузов. За рік-два має оновитись корейський бестселлер Hyundai Accent – скоріш за все його обриси та форми будуть близькими до Lafesta. Так само, як і в нової Sonata.


Якщо так на думку корейських дизайнерів виглядає “чуттєва спортивність”, а саме так можна перекласти назву нового фірмового стилю Sensuous Sportiness, то ми готові це прийняти. Акценти у дизайні зроблено на передній частині з радіаторною решіткою під хромованою аркою та похилій лінії даху без характерного зламу в області корми, традиційного для седанів.

На китайському ринку Lafesta надійде в продаж в четвертому кварталі поточного року. Модель матиме єдиний силовий агрегат: бензиновий 1.6 T-GDI з турбіною, котрий поєднується з 7-ступінчатим “роботом”.

Також цікаво: BMW iX3: перший електричний кросовер марки представлений офіційно