Nissan представив парфум з запахом палених шин

Японський автовиробник створив власні парфум з ароматом сакури та гуми під назвою Smell My Dust й презентував його напередодні етапу перегонів Formula E в Шанхаї.
Nissan стоврив власні парфуми з поєднанням гуми і сакури  - Auto24

ФОТО: Nismo|

Парфум Smell My Dust

logo23 травня, 16:55
logo0
logo0 хв

Дослівний переклад назви аромату означає “запах мого пилу”. Ймовірно, це натяк на пил, який залишає за собою лідер перегонів. Презентували парфум в соціальних мережах підрозділу Nismo.

Читайте також: Nissan розпродує автомобілі за знижкою 10-15%: які саме і де

Carscoops повідомляє, що парфюмерам з Китаю вдалось поєднати запах сакури з ароматом диму від рештків спаленої гуми й це є своєрідним символом духу гоночної команди Nissan в Formula E. Запах гуми є приємним для більшості автофанатів, тому, можливо, поєднання з сакурою їм також сподобається.

«Новий аромат команди Nissan Formula E Team поєднує тони сакури, квітки, зображеної на автомобілях, із запахом залишків шин від гоночних автомобілів команди Nissan e-4ORCE 04, щоб поєднати дивовижну суміш», — йдеться у заяві Nissan.

Також цікаво: Nissan показав конкурента Renault Twizy

Наразі це виглядає як хитрий маркетинговий хід, однак є ймовірність, що Nissan справді планує виробляти та продавати аромат. В такому разі варто очікувати, що він буде доступний лише в обмеженій кількості протягом короткого часу.