Компанія Terrafugia, заснована випускниками Массачусетського технологічного університету, яка гучно заявила про себе на весь світ розробкою летючого автомобіля, виношує за стінами свого конструкторського бюро нову фантастичну ідею.

TF-2 – транспортний засіб, який, як і його попередник, здатний буде пересуватися і автодорогами, і повітрям.

Читайте також: Компанія Terrafugia анонсувала старт продажів першого летючого автомобіля

Принципова відмінність концепта – у його модульній конструкції. Окрема пасажирська капсула, розрахована на чотирьох осіб, – основа цього футуристичного транспорту.

Залежно від потреб, вона може прилаштовуватися до автомобільного шасі (для наземних поїздок), або до літального апарата з вертикальним злетом (для подорожей повітрям).

Летючий автомобіль TF-2
Летючий автомобіль TF-2

Суть ідеї полягає в тому, щоб пасажири могли швидко і без затримок дістатися до найближчого злітного майданчика, і там пересісти на літаючий автомобіль для продовження свого маршруту.

Читайте також: Штучний інтелект від SoftServe допоможе водію знайти вільне місце на парковці

При цьому покидати салон людям, які перебувають усередині, не доведеться, а сам процес стикування та обміну капсулами з літальним апаратом займе якихось дві хвилини, – це навіть менше, ніж згаданий летючий автомобіль-гібрид тратить на зміну своєї конфігурації.

За задумом креативників Terrafugia, їхній лет-мобіль другого покоління зможе пересуватися як під управлінням професійного пілота, так і в автономному режимі.

Відео про нову ідею летючого автомобіля TF-2 – у відео:

Нагадаємо, що Ілон Маск заявив, що нова Тесла літатиме.