Новий трофей ЗСУ: бронеавтомобіль "Урал-ВВ"

Після незначного ремонту бронеавтомобіль перевозитиме українських військових.
Новий трофей ЗСУ: бронеавтомобіль "Урал-ВВ" - 3 жовтня 2022 - Auto24
logo3 жовтня 2022, 18:25
logo0
logo0 хв

Бійці Сил оборони під час звільнення Харківщини від російських окупантів захопили російський бронеавтомобіль “Урал-ВВ”. Фото броньовика опублікували у Twitter на сторінці Kriegsforscher.Техніка належала 25-му окремому загону спеціального призначення «Меркурій» (в/ч 7459, Смоленськ) військ національної гвардії РФ («Росгвардія»).

Броньований спецавтомобіль «Урал-ВВ» («Урал-432009») здатний захистити екіпаж від куль, уламків, мін та саморобних вибухових пристроїв при підриві під днищем або колесом до 2 кг тротилу. Моторний відсік захищений бронекожухом, що підвищує живучість машини.

«Урал-ВВ» не має власного озброєння, проте за потреби військовослужбовці можуть вести вогонь зсередини із особистої зброї через бійниці, обладнані у всіх броньованих вікнах машини.


Бронеавтомобіль «Урал-ВВ»

Машина має кілька дверей для екіпажу. Дві розташовані в передній частині та ще одна в правому борту. У кормовій частині є широкі двостулкові двері. Для зручності задні двері оснащені відкидними сходами.

Вантажопасажирський відсік дозволяє броньовику перевозити до 17 осіб, включаючи водія (за іншими даними, посадкових місць лише 13). Бійці розміщуються на сидіннях, встановлених уздовж бортів.

Також цікаво трофейний тягач переробили на самохідну артилерійську установку

Паливні баки бронеавтомобіля мають дворівневу систему захисту: бронелисти зовні та покриття спеціальною мастикою зсередини. Ця речовина при пошкоджені бака має самостійно затягувати кульові отвори.

Заявлено, що кожне колесо спецавтомобіля здатне зберегти працездатність після влучення до 4 куль калібру 7,62 міліметра.