Новий Volkswagen Tiguan побачили без камуфляжу задовго до прем'єри

Нове покоління Volkswagen Tiguan досі фотографували лише у камуфляжі, але у Словенії за кілька тижнів до світового дебюту його "зловили" повністю готовим до виробництва.
Volkswagen Tiguan 2024 до прем’єри засвітиівся у Словенії - Auto24

Volkswagen Tiguan 2024 на рекламних зйомках

logo15 серпня 2023, 16:30
logo0
logo0 хв

Tiguan потрапив у кадр на вулицях Любляни, столиці Словенії. Вочевидь, автовиробник обрав це публічне місце для зйомок прес-матеріалів, про що натякає чорна камера автомобіля на задньому плані. Дороги, імовірно, були закриті, але випадкові перехожі мали змогу відразу побачити позашляховик у його повній красі.

Читайте також Volkswagen обійшов Tesla на ринку електромобілів

На зображеннях із низькою роздільною здатністю видно червоний Tiguan у спортивній комплектації R-Line. Кросовер демонструє великі бампери, підкреслені хромованими елементами, а також легкосплавні диски з подвійним малюнком із п’ятьма спицями.

Новий Tiguan третього покоління вперше зняв камуфляжну ліврею для рекламних зйомок у Словенії. Фото з відкритих джерел

Експерти вже звернули увагу на те, що позашляховик отримав повнорозмірні світлодіодні освітлювальні прилади як спереду, так позаду. У нього тонкі скульптурні лінії над передніми та задніми крилами, а також набір сріблястих рейлінгів на даху.

В дорозі знадобилась готівка, а у вас гроші лише на картці? Зніміть гривні зі своєї банківської картки на касі будь-якого АЗК WOG. Це швидко та зручно!

Рекламна інформація

Новий Tiguan виглядає досить великим поряд зі спеціально переробленим автомобілем з камерою Mercedes-Benz GLE. Дійсно, позашляховик має довжину 4551 мм, що відносно трохи більше, ніж у попереднього покоління.

VW Tiguan надійде на європейський ринок в першому кварталі 2024 року. Ціна ще не озвучена.