Нульове розмитнення можуть продовжити "для тих, хто не встиг"

В Україні пропонують продовжити нульове розмитнення. Відповідний законопроект зареєстровано, однак шансів на його прийняття небагато.
Тим. хто не встиг розмитни автомобіль за нульовою ставкою можуть дати шанс - Auto24
logo12 липня 2022, 13:28
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Як відомо, з 1 липня в Україні закінчилася дія нульового розмитнення. Через різні причини не всі охочі встигли скористатися цією можливістю, яку вже скасували нардепи.

Читайте також: Що робити зі знищеним війною авто: у сервісному центрі МВС дали пораду

Багато українців застрягли на кордоні, подавши попередню митну декларацію, але не встигли розмитнити автівку. Тому в Верховній Раді пропонують дозволити розмитнювати автівки на пільгових умовах.

Група депутатів запропонувала дати можливість безкоштовно розмитнити автомобілі, що досі стоять на кордоні. У Верховній Раді зареєстрували відповідний законопроект.

Автором цього проекту закону є Ігор Фріс та деякі інші народні депутати України. Вони, зокрема, пропонують надати можливість протягом 1 місяця розмитнити автомобілі на іноземних номерах, задекларованих до 1 липня 2022 року. Але вартість таких машин не повинна перевищувати 10 тисяч доларів.

Нагадаємо, з початку квітня та по 30 червня 2022 року в Україну за період дії нульового розмитнення завезли 236 792 автомобілі, більшість з яких пригнали саме в червні. Зараз же розмитнення вживаного авто може сягати 200-400% від його вартості.

Також корисно калькулятор розмитнення 2022